Eurosnack Zmieniaj z nami
rynek przekąsek

Ogłoszenia o pracę KARIERA

Stanowisko

TECHNOLOG – PROJEKT MANAGER

Dział

Technologia

Region

Śląskie

Miejsce pracy

Psary (okolice Będzina)

Szczegóły stanowiska

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Projektowanie i rozwój nowych produktów oraz procesów technologicznych,
  • Wsparcie wdrożeń w obszarze produkcji,
  • Aktywny udział w fazach badawczo – rozwojowych,
  • Bezpośrednia współpraca z działem jakości,
  • Kontrolowanie poszczególnych etapów procesu produkcji,
  • Budowanie bazy wiedzy na temat potrzeb konsumentów, trendów w żywieniu oraz źródeł kosztów,
  • Realizacja innych zadań zleconych przez przełożonego, pozostających poza podstawowym zakresem obowiązków.

SZUKAMY CIEBIE, JEŚLI :

  • posiadasz praktyczną znajomość procesów technologicznych i systemów jakościowych;
  • jesteś otwarty na nowe doświadczenia;
  • masz pro aktywną postawę i zaangażowanie w działaniu;
  • jesteś nastawiony na poszukiwanie rozwiązań;
  • efektywnie się komunikujesz;
  • cechuje Cię bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy pod presją czasu;
  • posiadasz umiejętność pracy w zespole.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu technologii żywności lub kierunków pokrewnych;
  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

OFERUJEMY:

  • Ciekawą pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się koncernie produkcyjnym o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i kompetencji,
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania naszej organizacji.

W aplikacji prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Rozwijamy się tak szybko, że przestaliśmy patrzeć na ograniczenia.